Business for Breakfast©
Späť na Blog

Ako môžu nové kontakty pomôcť rozvinúť vaše podnikanie?

Každé jedno podnikanie závisí od toho, koľko ľudí o vás vie a koľko z nich sa rozhodne vybrať si práve vás. Môžete predávať tie najkvalitnejšie produkty široko-ďaleko alebo poskytovať tie najlepšie služby, no nie je vám to na nič, kým sa o vás ľudia nedozvedia a vaše kvality sa nerozkríknu do sveta. Ako môžu dobré kontakty pomôcť naštartovať alebo reštartovať váš biznis?


Klientela je základom úspechu

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek druh reklamy alebo zvýšenie povedomia o vašej firme, jediným výsledkom, ktorý chcete dosiahnuť, je zvýšenie vášho obratu. Lajky na Facebooku, počty zobrazenia reklamy alebo návštevy na vašej webovej stránke vám nájom a iné prevádzkové náklady nezaplatia. Aj keď sa reklama dostane k veľkému počtu ľudí, nie automaticky sa z nich stanú klienti. Oveľa viac ľudí radšej dá na dobré odporúčanie.

Nájdite nové cieľové skupiny

Pri zakladaní podnikania a premýšľaní o marketingovej stratégii ste si určite určili aj cieľové skupiny, pre ktoré chcete primárne pracovať. Nie vždy je však podnikateľova predstava o cieľových skupinách správna a často zabudne na tú najdôležitejšiu. Dobrý obchodný partner vám často odporučí nový trh, na ktorom môžete rozvinúť vaše podnikanie.

Noví partneri pre váš biznis

Networking nekončí len pri dohadzovaní nových klientov. Často je hlavným prínosom získania nového kontaktu spolupráca na projektoch, ktoré majú význam a potenciál pre obe firmy. Vy nám pomôžete so stavbou našej centrály a my pre vás spracujeme perfektné účtovníctvo. Množstvo firiem sa často rozhodne aj pre spoločné založenie nového projektu, do ktorého obe strany prispejú niečím vlastným.

Zostaňte v obraze

Ak sa budete pravidelne stretávať s inými podnikateľmi a diskutovať, okrem obchodných prípadov prediskutujete aj nové trendy v podnikaní, účtovníctve, či nové zákony, ktoré sa dotknú aj vášho biznisu. Zostaňte v obraze vďaka informáciám, ktoré vám poskytnú iní podnikatelia z vášho okolia.

Viac kanálov = viac ciest

Skôr či neskôr sa každý podnikateľ dostane do situácie, kedy potrebuje pomôcť, nakopnúť alebo jednoducho dostať nový impulz, ktorý zachráni jeho podnikanie od krachu.
Navštívte naše podnikateľské raňajky vo svojom meste a získajte nový prehľad o skrytých možnostiach vášho podnikania od tých najrelevantnejších ľudí – vašich budúcich obchodných partnerov. Tešíme sa na vás! https://bforb.sk/chcem-prist-na-ranajky