Business for Breakfast©
Späť na Blog

Ako vznikol obľúbený koncept BforB? Prečítajte si niečo o histórii.

Business for Breakfast je unikátny networkingový systémy navrhnutý pre spájanie podnikateľov z rôznych odvetví, rozvoj siete kontaktov a odporúčaní, vďaka čomu má ich biznis potenciál rásť a dostať sa do povedomia nových potenciálnych zákazníkov na trhoch, o ktorých ste možno ani neuvažovali. Ako tento obľúbený koncept vznikol?


Inovujeme networking podnikateľov od roku 2001

Od založenia firmy Business for Breakfast vo Veľkej Británii roku 2001, sieť firiem sa zväčšovala, aby svojim členom priniesla pridanú hodnotu. Vývoj BforB sa zameriaval na poskytovanie stále účinnejšieho fóra, prostredníctvom ktorého sa budujú vzťahy a odovzdávajú sa kvalifikované odporúčania. Vďaka tejto snahe zostať o krok napred sa spoločnosť Business for Breakfast stala vôbec prvou licencovanou marketingovou franšízou založenou na sprostredkovaní marketingu vo Veľkej Británii. Tu to však nekončí.

1.apríla 2004

Bol sprístupnený marketingový systém sprostredkovania BforB. Systém odporúčaní BforB bol sprístupnený počas celého dňa prostredníctvom stretnutí pri raňajkách, v čase obeda, aj vo večerných hodinách.

1.október 2005

BforB spustila prvú britskú sieť marketingových sprostredkovaní. Spoločnosť BforB predstavila prvé odovzdávanie cien (Referral Marketing Annual Award) za sprostredkovanie marketingu vo Veľkej Británii, ktoré vyhrali najlepšie metódy networkingu v celej krajine.

1.marca 2006

Spoločnosť BforB spustila prvý piatkový klub vrátane regionálnych spoločenských podujatí s cieľom budovať silnejšie vzťahy a podporovať vybrané charity.

1.februára 2007

V tomto roku spoločnosť BforB zorganizovala prvé networkingové stretnutie pre odporúčania, ktoré bolo určené len pre ženy.

1.októbra 2012

Spoločnosť BforB otvorila skupiny špecifické pre dané sektory na stretnutí Staffordshire Property & Construction.

1.marca 2016

BforB spustila sprostredkovateľskú akadémiu na podporu rozvoja networkingových zručností členov klubov BforB. Koncept BforB bol v roku 2009 privezený do Českej republiky a od roku 2013 pôsobí úspešne aj na Slovensku. Chcete sa stať členom niektorého z našich podnikateľských klubov? Neváhajte nás kontaktovať!

Stačí vyplniť formulár TU !!

Zdroj: https://www.bforb.co.uk/thehistoryofbforb/