Business for Breakfast©
Späť na Blog

Akú hodnotu majú nové kontakty pre vaše podnikanie?

Najdôležitejšími prvkami pri rozvoji podnikania sú jednoznačne kapitál a kontakty. Keď máte dostatok financií na rozbeh a viete, že budete mať aj klientelu a obchodných partnerov, môžete sa bez obáv pustiť do vášho podnikateľského sna. Ako však tieto kontakty získať? A môžu vám pomôcť alebo aj ublížiť?


Ste ochotní sa podeliť?

Každý človek má nejakého toho známeho, ktorý má, ako sa vraví, kľúče od miešačky. Jeden pozná dobrého účtovníka, ďalší má sesternicu na úrade, iný vie odporučiť inštalatéra, ktorý si neprihadzuje prirážku na materiál a spraví fakt dobrú robotu. Ak sa rozhodnete vstúpiť do podnikateľského klubu, bude sa od vás očakávať, že sa aj vy sa podelíte o podobné kontakty a odporučíte ich ostatným členom.

Ktoré kontakty majú vyššiu hodnotu?

Kontakty medzi sebou očakávajú vzájomnú pomoc. Ak sú aspekty „daj“ a „vezmi“ vyrovnané, ide o dobrý kontakt. Ak sa však s vami niekto spojil len preto, že ste pre neho doslova dojná krava na obchodné príležitosti a sám do vášho „vzťahu“ ničím neprispieva, pravdepodobne ste narazili na veľmi zlý kontakt.

Ktorých kontaktov sa nemusíte báť?

Jednoznačne tých, ktoré získate vstupom do niektorého z našich podnikateľských klubov. Vo všetkých našich kluboch platí exkluzivita odborov, čo znamená, že každý jeden odbor môže byť v jednom klube zastúpený len raz. Nemôže sa vám teda stať, že by ste v klube narazili na konkurenciu alebo niekoho, kto by sa z vás snažil vytiahnuť dôverné informácie pre vlastný úžitok.

Čo keď nikoho nepoznám?

Práve pre vás sú podnikateľské raňajky dokonalou príležitosťou pre získanie nových obchodných partnerov, klientov alebo dodávateľov. Žiadny váš známy ani kamarát nepodniká a vy sa nemáte čoho chytiť? Navštívite niektorý z našich klubov vo vašom meste a spoznajte nových ľudí, ktorí vám pomôžu naštartovať vaše podnikanie.

Radi vás uvidíme na raňajkách!

Prihláška na naše raňajky je úplne zadarmo, zaplatíte si iba za raňajkový bufet. Stačí vyplniť formulár na našom webe a my vás následne kontaktujeme ohľadom všetkých dôležitých náležitostí o návšteve vami vybraného klubu. Ak by ste si náhodou vybrali klub, v ktorom je nejaký váš konkurent, odporučíme vám iný klub. Tešíme sa na vás! https://bforb.sk/chcem-prist-na-ranajky