Business for Breakfast©
Späť na Blog

AKÝ BOL ROK 2020?

Ako vždy na konci roka, bilancujeme, hodnotíme, čo sa nám podarilo, čo sme mohli spraviť lepšie, alebo inak. A to tak v pracovnom ako aj osobnom živote. My v BforB sme sa v prvom rade naučili spojiť dva svety - pravidelné osobné (offline) stretnutia podnikateľov s online prostredím....


Asi sa zhodneme na tom, že rok 2020 bol pre všetkých z nás úplne iný, ako sme si vedeli predstaviť. Boli sme postavení do situácií, na ktoré asi nikto z nás nebol pripravený. Museli sme sa vysporiadať s okolnosťami, ktoré sme nevedeli ovplyvniť a ktoré nás veľmi výrazne zasiahli, a to tak v pracovnom ako aj osobnom živote.

V BforB to pre nás znamenalo opustiť priestory našich klubových stretnutí na značnú časť roku, a vymeniť ich za online priestor. To, čo by sme si možno ani nevedeli predstaviť pred časom, sa stalo aktuálnou súčasťou nášho klubového života.

Zopár čísiel z roku 2020, ktoré sme spolu dosiahli:

139 "offline" + 83 online = 222 klubových stretnutí celkom
1292 účastníkov "offline" + 818 online = 2110 účastníkov celkom (členov a hostí)
1,522.285 EUR uskutočneného zdokumentovaného obratu celkom

Dovoľte mi poďakovať sa aj Vám za uplynulý spoločný rok v kluboch BforB. Za to, ako sme ho spolu zvládli. Ako sme dokázali udržať kontinuitu pravidelných klubových stretnutí, ako sme sa navzájom podporovali a zdieľali aj svoje starosti, ale najmä nové nápady, príležitosti a úspechy. Práve SÚDRŽNOSŤ a ZDIEĽANIE je to, čo nás robí silnými a čo nám pomáha prekonať aj ťažšie obdobia v živote.

Priatelia, ďakujem Vám za spoluprácu, za nadštandardné obchodné i osobné vzťahy, a za všetok čas, ktorý sme spolu mohli stráviť na našich klubových stretnutiach.

Juraj Bais | CEO | Business for Breakfast® Slovakia www.bforb.sk