Business for Breakfast©
Späť na Blog

BforB na podnikateľskej výstave "Podnikajte s Franchisingom"

Spoločnosť Business for Breakfast sa tento rok opäť zúčastní podujatia s názvom Podnikajte s Franchisingom. Aj tento rok sme sa stali pevnou súčasťou programu ako firma, ktorá stelesňuje myšlienky franšízového podnikania. Na čo sa môžete na výstave tešiť v súvislosti s BforB a koho môžete stretnúť?


Ing. Juraj Bais – zakladateľ BforB na Slovensku

Moderátorom a sprievodcom výstavy bude Juraj Bais, CEO Business for Breakfast® Slovakia: „Franchising ako forma podnikania zažíva vo svete obrovský boom. Cieľom tejto výstavy je čo najviac priblížiť tento spôsob podnikania slovenským podnikateľom a predstaviť im existujúce franchisingové koncepty.“ Juraj Bais je networker telom i dušou. Silné stránky – komunikatívny & prepája ľudí. Spolumajiteľ a výkonný riaditeľ franchisovej siete Business for Breakfast® Slovakia.

Čo by ste mali vedieť o BforB

BforB je oficiálny obchodný systém pôsobiaci na Slovensku, ktorý sa špecializuje na vytváranie efektívneho obchodného prostredia pre lokálnych podnikateľov formou privátnych podnikateľských klubov. Zakúpením licencie BforB má franšízant právo prevádzkovať koncept podnikateľských klubov BforB v určenej lokalite. Na podujatí s názvom "Podnikajte s Franchisingom" budete môcť tento koncept spoznať bližšie a prípadne sa rozhodnúť pre jeho zakúpenie.

Podnikateľský koncept na podnikateľskej výstave

Spoločnosť BforB má na podnikateľskej výstave zvláštne miesto. Podnikateľské kluby BforB primárne spájajú podnikateľov po celom Slovensku – a to prostredníctvom osobného networkingu. Na networking bude dostatok času aj na samotnej výstave – okrem vystavovateľov a hostí môžete stretnúť aj množstvo zaujímavých ľudí a podnikateľov – vašich budúcich partnerov.

Chcete vedieť viac?

Všetky dôležité informácie o podnikateľskej výstave nájdete na stránke https://podnikajtesfranchisingom.sk/ . Ak vás zaujíma viac o našej spoločnosti, určite by ste na výstave nemali chýbať, prípadne nás kontaktujte hneď teraz. Tešíme sa na stretnutie s vami!