Business for Breakfast©
Späť na Blog

Čo očakávať od prvého stretnutia na BforB?

Rozhodli ste sa prvý raz navštíviť raňajky BforB a neviete, čo od toho očakávať? Niektorí nováčikovia a hostia (z ktorých sa snáď vykľujú budúci aktívni pravidelní členovia) nemali s podobnými stretnutiami žiadne predchádzajúce skúsenosti a na raňajky sú vhodení ako neplavci rovno do vody. Presvedčte sa, že sa nemáte čoho báť.


Priateľská atmosféra

Na raňajkách v hociktorom podnikateľskom BforB klube na Slovensku vás privítajú milí a usmiati ľudia, s ktorými strávite najbližšie dve hodiny. Pokojne sa môžete spoločne naraňajkovať, počas čoho sa zoznámite a nezáväzne porozprávate. Každý, kto niektorý z našich klubov navštívil, sa hneď po prvých minútach úplne uvoľnil a spoločne s ostatnými nabehol na jednu vlnu.

Inšpiratívne diskusie

Sami nebudete veriť, ako vám tie dve hodiny rýchlo ubehnú. V takomto prostredí s ľuďmi, ktorí vás navedú na cestu nových kontaktov a možností, už po prvom stretnutí odídete s hlavou plnou nových myšlienok, ktoré môžu pomôcť naštartovať vaše podnikanie.

Vlastná realizácia

Aj každý hosť dostane priestor v oficiálnom programe na vlastné predstavenie svojej činnosti. Počas jednej minúty môžete všetkým zúčastneným vysvetliť, v čom podnikáte a kvôli čomu ste sa rozhodli takýto klub navštíviť. Aj pravidelní členovia sa tak o vás dozvedia tie základné informácie.

Ľudia na vás budú zvedaví

Stáli členovia sa medzi sebou poznajú, no vy budete pre nich ako nový čerstvý vietor, ktorý prinesie množstvo informácií aj otázok. Budú sa vás pýtať, budú premýšľať, ako by vaše služby vedeli sami využiť a niektorí vám rovno navrhnú aj osobné stretnutie pre konkrétnejšie prediskutovanie rôznych spoločných aktivít.

Neodoláte a prídete opäť

Po odchode z raňajok budete mať dlho nad čím premýšľať. Nad vylepšením vášho podnikania, nad novými možnosťami spolupráce, nad otázkami, ktoré na stretnutí zazneli, ale aj nad tým, kedy sa rozhodnete prísť na ďalšie raňajky – ako hosť sa však môžete zúčastniť maximálne dvakrát. Neváhajte a prihláste sa na raňajky vo vašom meste ešte dnes.