Business for Breakfast©
Späť na Blog

Čo znamená exkluzivita odvetví v kluboch BforB?

Medzi najväčšie obavy našich potenciálnych partnerov a nových členov klubov BforB patrí otvorenosť, zdieľanie kontaktov a know-how s ostatnými členmi klubu. Čo ak niekto moje poznatky zneužije? Čo ak ma vykradne konkurencia? Prečítajte si, akými nástrojmi sme tento problém ošetrili a prečo sa ho nemusíte báť.


Exkluzivita odvetvia

Tento termín označuje pravidlo, že v každom jednom podnikateľskom klube BforB môže mať z jedného odboru zastúpenie len jedna firma alebo podnikateľ. Nemôže sa tak stať, že by v jednom klube boli dve konkurenčné reštaurácie alebo cestovné kancelárie. Vďaka tomu sa pred ostatnými členmi môžete skutočne otvoriť a nechať ich, aby nazreli do útrob vášho podnikania a pomohli vám ho posilniť.

Problém väčších miest

Vo väčších mestách je väčší počet podnikateľov, ktorí túžia po členstve v podobnom klube. Problémom však je, že množstvo z nich podniká v rovnakom odvetví. Práve preto zakladáme väčší počet klubov, vďaka čomu sa môžu pridať všetci potenciálni záujemcovia. Ak je v nejakom klube konkurenčná firma, stále máte možnosť pridať sa do iného.

Dobré slovo ostatných členov?

Ak podnikáte v poskytovaní účtovníctva, ako môžete veriť tomu realitnému maklérovi z vášho klubu, že nemá brata účtovníka a neprezradí mu vaše know-how? Ak by jeho brat podnikal v účtovníctve, pravdepodobne by už tiež bol členom BforB klubu. Členovia nevstupujú do klubov preto, aby okradli ostatných o dobré nápady. Všetci si navzájom pomáhajú a zdieľajú svoje informácie, ako by patrili do jednej veľkej firmy.

Ako nájdete ideálny klub pre vás?

Prezrite si zoznam podnikateľských klubov BforB na našej stránke, nájdite si kluby vo vašom meste a preštudujte celý zoznam ich členov. Ak vo vami vybranom klube neuvidíte spoločnosť, ktorá podniká v rovnakom odvetví ako vy, máte šancu stať sa jeho členom!

Pridajte sa k nám!

Sme pripravení odpoveď na všetky vaše otázky ohľadom členstva, exkluzivity, ale aj spolupráce členov jednotlivých klubov. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi vás pozveme na úvodné raňajky, kde sa navzájom spoznáme a vy získate všetky dôležité informácie o členstve v kluboch BforB! https://bforb.sk/klub