Business for Breakfast©
Späť na Blog

KLUBY BFORB OPÄŤ "OFFLINE"

Po 2 mesiacoch fungovania našich podnikateľských klubov prostredníctvom online stretnutí sa pomaly začíname "normalizovať". Postupne všetky kluby budú otvárať svoje mítingy "naživo", ako sme boli zvyknutí. V priebehu nasledujúcich 2 týždňov predpokladáme úplný prechod do normálneho režimu pravidelného stretávania sa pri podnikateľských raňajkách.


Keď sme koncom marca 2020 otvárali prvé online klubové stretnutie, netušili sme, ako to bude fungovať a ako sa vyrovnáme s takouto zásadou zmenou. Koncept BforB je totiž v prvom rade postavený na osobných kontaktoch. Vzhľadom k vzniknutej situácii, kedy to nebolo možné, sme teda zvolili túto jedinú dostupnú možnosť.

Po 2 mesiacoch môžeme povedať, že sme spravili veľmi dobre. Členovia našich podnikateľských klubov prijali túto alternatívu s nadšením a aktívnym prístupom. Svedčí o tom aj účasť:

  • uskutočnili sme vyše 45 online klubových stretnutí
  • zúčastnilo sa viac ako 470 našich členov a tiež hostí, ktorých sme postupne privítali

V rámci tohto obdobia sme zorganizovali aj celoslovenské online stretnutie členov BforB - stretli sme sa v peknom počte 48 členov z rôznych klubov. Aj takto sme využili možnosť prepájať sa navzájom medzi jednotlivými klubmi po Slovensku.

Veľmi sa tešíme, že momentálna situácia už nasvedčuje tomu, že pomaly bude možné obnoviť stretnutia našich klubov tak, ako sme zvyknutí - v pravidelných 14-dňových intervaloch pri dobrých raňajkách. Všetko záleží od našich hostiteľov - hotelov a reštaurácií, ktorí budú reagovať na situáciu podľa svojich možností.

A takisto už začíname pracovať na otvorení nových klubov BforB, ktoré sme pôvodne pripravovali na jar. A na to sa tešíme rovnako. V ktorých mestách to bude? To sa dozviete čoskoro...

Ešte stále je tu možnosť získať výhodnejšie ceny členských poplatkov za členstvo v našich podnikateľských kluboch Business for Breakfast®:

BASIC: 150,- EUR / 3M
STANDARD: 165,- EUR / 3M + 1M BONUS
SILVER: 330,- EUR / 6M + 3M BONUS
GOLD: 660,- EUR / 12M + 6M BONUS

platnosť do 30.06.2020
ceny sú bez DPH