Business for Breakfast©
Späť na Blog

Láska a podnikanie prebiehajú cez žalúdok

Raňajky zjedz celé, o obed sa podeľ, večeru prenechaj inému. V našich podnikateľských kruhoch sa pravidelne delíme aj o raňajky, na ktorých sa hneď z rána púšťame do rozvíjania našich firiem a nadväzovania novej spolupráce. Chcete sa k nám pridať?


Hľadáme nových členov

Na Slovensku máme otvorených viacero klubov, do ktorých stále hľadáme nových členov. Rozrastanie podnikateľských klubov podporuje ich hodnotu a každý jeden nový člen dokáže obohatiť klub o obrovskú porciu nových príležitostí a nápadov. Na oplátku sa dostane do spoločnosti ľudí, z ktorých každý jeden je pripravený okamžite mu pomôcť s rozvojom jeho podnikania.

Podporujeme nové kluby

Nie je vo vašom meste žiadny podnikateľský klub? A čo tak založiť vlastný? Ak si myslíte, že by ste dokázali viesť podnikateľský klub vo vašom meste a poznáte podnikateľov, ktorí by do toho šli s vami, rozhodne nás neváhajte kontaktovať a my vám s jeho založením pomôžeme. Rovnako vám vieme odporučiť podnikateľov vo vašom regióne, ktorí by sa do vášho klubu pridali.

Nie je sa čoho báť

Exkluzivita odborov je základom bezpečnosti členstva v podnikateľskom klubu. Všetci členovia našich klubov sa do nich prihlásili s jedným jediným účelom. Navzájom si pomáhať. Nemusíte sa báť toho, že by niekto zneužil informácie získané od vás a posunul ich konkurencii, alebo že by sa sám stal vašou konkurenciou.

Prvé návštevy sú zadarmo

Chcete si vyskúšať, ako to vyzerá na podnikateľských raňajkách? Navštívte jeden alebo dva naše kluby ako hosť a otestujte na vlastnej koži priebeh týchto priateľských stretnutí, ktoré sú veľmi prínosné pre vaše podnikanie. Už po prvom stretnutí budete mať plnú hlavu nových nápadov a pravdepodobne na vašom stole pristanú aj návrhy na osobné obchodné stretnutia.

Tešíme sa na vás!

Už viac neváhajte a vyberte si niektorý z klubov na našej stránke. Po vyplnení formulára vás budeme kontaktovať a ozrejmíme vám všetky detaily spojené s vašou prvou návštevou podnikateľských raňajok. Tešíme sa na vašu návštevu! https://bforb.sk/klub