Business for Breakfast©
Späť na Blog

Portály, kde nájdete zaujímavé informácie pre podnikateľov

Uvažujete o podnikaní a neviete, kde nájsť všetky dôležité informácie? BforB je skvelým nástrojom na rozvoj podnikania, no napriek tomu existujú ďalšie portály, na ktorých zadarmo nájdete dôležité informácie o odvodoch, daniach a iných povinnostiach.


Pre-podnikateľov.sk

Na tomto portáli nájdete zaujímavé informácie vhodné najmä pre začínajúcich podnikateľov. Samozrejmosťou je, že tam nechýba poradňa, blog s pravidelnými užitočnými informáciami, ale aj stretnutia pre začínajúcich podnikateľov, ktoré sú zadarmo. Ak ešte len uvažujete o podnikaní, toto je jedna z ciest, ako začať.

Podnikajte.sk

Táto webová stránka vám poskytne veľké množstvo inšpiratívnych príbehov o mladých podnikateľoch, informácie o daňovom priznaní a účtovníctve, ale aj odporúčania pre manažment zamestnancov a marketingové aktivity pre vašu značku. Články sú zadarmo, stačí sa v nich len pohrabať.

Podnikám.sk

Podobne ako aj predchádzajúci portál, aj tento sa venuje rôznym oblastiam podnikania pre živnostníkov aj sro-čky, nájdete tam skvelé články zadarmo pre správu manažmentu, inšpirujete sa pri vymýšľaní marketingových aktivít a veľa ďalšieho.

Slovensko.sk

Tento portál má svoju agendu určenú konkrétne pre podnikateľov, kde nájdu množstvo zaujímavých legislatívnych informácií. Podobne by sme radi doplnili aj portál ministerstva vnútra minv.sk, kde nájdete presné znenie zákonov, ktoré sa týkajú vášho podnikania.

Informácie z prvej ruky? Jedine v BforB

Ak hľadáte dôležité informácie pre podnikateľov, nové kontakty, odberateľov, dodávateľov či outsourcing nejakých služieb pre váš biznis, ideálnym miestom sú práve kluby BforB. Prezrite si zoznam našich klubov a požiadajte o pozvánku do niektorého z nich. Radi vás uvidíme na najbližších raňajkách! https://bforb.sk/klub