Business for Breakfast©
Späť na Blog

Pozývame vás na inšpiratívny večer pre podnikateľov - už 2. júla 2019

Nezáleží na tom, či vediete obrovskú spoločnosť s tisíckou zamestnancov alebo či ste len nedávno rozbehli malú živnosť. Každý podnikateľ potrebuje rásť. Kde však nájsť nových partnerov, klientov a nápady pre rozvoj? Už ďalej netápte, máme pre vás odpoveď.


VEČERNÝ NETWORKING V MESTE

Networking, alebo inak povedané – vytváranie a budovanie siete nových kontaktov – je najefektívnejší spôsob, ako získať obchodné príležitosti, ako aj osobné známosti. Existujú rôzne formy networkingu, no každý podnikateľ v jednom momente pochopí, že nič sa nevyrovná osobnému kontaktu s ľuďmi. Kde však takýchto ľudí stretnúť? V dnešnom rýchlom svete sa na vás každý pozerá ako na konkurenciu a len ťažko sa otvorí. U nás to však neplatí.

Neviete, ako takýto večer prebieha? Program je nasledujúci:

  • 18:30 - 19:00 Registrácia, vizitky

  • 19:00 - 19:15 Predstavenie partnera

  • 19:15 - 20:30 Voľný networking

  • 20:30 - 21:00 Rozhovor s hosťom: Ing. Július Chládek, majiteľ spoločností WinePlanet a CORNER SK

  • 21:00 - 21:15 Vizitková tombola

  • 21:15 - 22:00 Voľný networking

Partnerom podujatia je English and Sport PRE-SCHOOL ACADEMY „Raketka“

Počas večera máte dostatok času pre spoznávanie nových ľudí, s ktorými môžete v budúcnosti spolupracovať. Tento koncept je vo svete mimoriadne rozšírený a aj my s ním máme skvelé skúsenosti.

Inšpiratívny hosť a jeho príbeh: Hosťom tohto večera je Ing. Július Chládek, majiteľ spoločností WinePlanet a CORNER SK.

Ako sa z rodinného IT biznisu dostanete cez predaj ovocia a nealkoholických nápojov až k titulu najväčší obchodník s vínom na Slovensku?

Počas večera sa dozviete, ako pán Ing. Július Chládek založil prvý biznis, aké nástrahy musel prekonať, čo mu najviac pomohlo, a ako sa nakoniec dostal k vínu a stal sa jednotkou v slovenskom obchode s vínom. Cesta podnikania je nevyspytateľná a jeho príbeh vás o tom presvedčí.

Kde, kedy, za koľko? Tak čo, zaujalo vás to?

Príďte to zažiť na vlastnej koži. Udalosť sa uskutoční v Grand Hotel River Park na Dvořákovom nábreží 6 v Bratislave 2. júla 2019 (utorok) od 18:30.

Vstupné je 15 € - v cene welcome drink a malé občerstvenie. Vstupenky si môžete zakúpiť cez TICKPO - link TU.

Odkaz na podujatie na Facebooku TU.

KONTAKT NA ORGANIZÁTORA: Business for Breakfast Slovakia s.r.o. +421903723736, bforb@bforb.sk

PARTNER VEČERA: English and Sport PRE-SCHOOL ACADEMY „Raketka“

Tešíme sa na vašu účasť!


Galéria: