Business for Breakfast©
Späť na Blog

Pravidelné večerné stretnutia podnikateľov. Pridáte sa?

Ak nás pravidelne sledujete, mohli ste si všimnúť, že sme začali pravidelne organizovať aj večerný networking v Bratislave, na ktorom sa vždy predstaví zaujímavý hosť a partner. Na tento koncept sme dostali veľké množstvo pozitívnych ohlasov. Čo môžete čakať od návštevy takéhoto eventu?


Zaujímavé diskusie

Súčasťou každého večerného networkingu je rozhovor so zaujímavým hosťom – podnikateľom, ktorý vám s radosťou predstaví svoj inšpiratívny príbeh a cestu za úspechom. Hostí dôkladne vyberáme a konzultujeme s nimi priebeh celého večera, aby ste mali z ich vystúpenia čo najlepší zážitok a odniesli ste si tak domov množstvo nových nápadov.

Networking s členmi klubov BforB

Počas celého večera je dostatok času na zoznámenie sa s ostatnými návštevníkmi tejto akcie. Môžete nezáväzne podebatovať, vymeniť si skúsenosti a pouvažovať o budúcej spolupráci. Naše večerné networkingy majú hlavný prínos v spájaní ľudí nielen z klubov BforB, ale aj všetkých ostatných návštevníkov podujatia.

Inšpirácia pre založenie vlastného klubu

Po návšteve večerného networkingu sa možno rozhodnete založiť vlastný podnikateľský klub pod záštitou BforB. O tom, čo obnáša založenie klubu vo vašom meste, sme písali v predchádzajúcom článku. Prevezmite iniciatívu do vlastných rúk a spojte podnikateľov vo vašom meste prostredníctvom networkingu.

Nové dôležité kontakty

Nikdy neviete, na koho na večernom networkingu narazíte. Môže to byť nový dodávateľ, klient, účtovník, reklamný mág, ale aj ktokoľvek iný, kto môže posunúť vaše podnikanie na vyššiu úroveň alebo vám pomôcť vyriešiť nejaký problém. Sieť kontaktov však rozšírite aj vy sami – vašou prítomnosťou, know-how a ochotou spolupracovať.

Jednou návštevou to neskončí

Každý jeden večerný networking je unikátny. Máme návštevníkov, ktorí sa vracajú na každú jednu našu večernú akciu. Prečo? Na každom večernom networkingu stretnete nového inšpiratívneho hosťa, spoznáte nových ľudí a dozviete sa veľké množstvo nových informácií.

Tešíme sa na vašu návštevu! https://bforb.sk/kontakt