Business for Breakfast©
Späť na Blog

PRVÝ NETWORKINGOVÝ ONLINE KLUB ČESKO – SLOVENSKO

Online klub šetrí čas a zmenšuje vzdialenosť. Od roku 2020 sme si boli nútení vyskúšať výhody online networkingu, a pretože sme zistili, že i online networking má svoje prednosti, rozhodli sme sa spoločne s kolegami z BforB Česká republika otvoriť PRVÝ NETWORKINGOVÝ ONLINE KLUB ČESKO – SLOVENSKO.


Prečo by ste to mali vyskúšať?

 • Dáte o sebe vedieť ďalším podnikateľom, potenciálnym zákazníkom alebo obchodným partnerom naprieč celou Českou a Slovenskou republikou.
 • Predstavíte svoje podnikanie osobne a ľudia si vás zapamätajú.
 • Vďaka ostatným podnikateľom a ich kontaktom môžete ihneď vyriešiť svoj problém (nech už sa týká čohokoľvek).
 • Tvoríte dlhodobé vzťahy, ktoré sú v podnikaní k nezaplateniu.
 • Máte možnosť prepojenia s ďalšími podnikateľmi v rámci ostatných štyridsatich klubov BforB z celej Českej a Slovenskej republiky.

Ako bude prebiehať online networkingové stretnutie klubu?

Celé networkingové stretnutie trvá dve hodiny. Každý z účastníkov má možnosť prezentovať ostatným podnikateľom seba a svoje podnikanie. Má príležitosť všetkým povedať, čo práve pre svoje podnikanie potrebuje. Naša podnikateľská komunita je postavená tak, že každý získava, ale i dáva. Od ostatných sa vám dostane pomoci vo forme overených kontaktov, ktoré vám môžu priniesť nové podnikateľské príležitosti, nových zamestnancov, spolupracovníkov, či kontakty na nových spoľahlivých dodávateľov. Záleží, čo presně v tejto dobe vaše podnikanie potrebuje.

Súčasťou stretnutia je aj 20-minútová prednáška (vrátane priestoru na diskusiu a dotazy). Po skončení oficiálnej časti majú účastníci 30 minút priestor na prípadné individuálne dotazy na spíkra alebo schôdzky s ostatnými účastníkmi prostredníctvom breakout rooms.

Klub spočiatku nebude fungovať na princípe členstva a neplatí tu princíp exkluzivity odboru. Cena za jednorazovú účasť je stanovená na 20,- Eur pre členov klubov BforB a 30,- Eur pre nečlenov. Každý zúčastnený obdrží po akcii zoznam prítomných vrátane ich kontaktov.

Termíny PRVÉHO NETWORKINGOVÉHO ONLINE KLUBU ČESKO – SLOVENSKO na prvý polrok tohto roku sú:

  1. marca od 8:00 hod.
  1. apríla od 8:00 hod.
  1. mája od 8:00 hod
  1. júna od 8:00 hod

Ako sa môžete registrovať? Stačí vyplniť registračný formulár, ktorý sa vám zobrazí po kliknutí na tlačidlo nižšie. My vám potom na uvedenú e-mailovú adresu pošleme oficiálnu pozvánku s podrobnosťami k akcii a platobným odkazom.

Chcem sa zúčastniť