Business for Breakfast©
Späť na Blog

Rady pre začínajúcich podnikateľov? Radi vám ich dáme!

Začínate podnikať a neviete, kde hľadať potrebné informácie, ako si vykladať jednotlivé zákony a kde osloviť klientov? Pridajte sa do jedného z našich podnikateľských klubov BforB a nájdite odpovede na vaše otázky medzi skúsenými podnikateľmi z vášho okolia.


Studnica kontaktov

V podnikateľských kluboch BforB členovia medzi sebou zdieľajú kontakty na externých dodávateľov, s ktorými boli spokojní, ale aj na klientov, účtovníkov či marketérov. Na pravidelných stretnutiach si medzi sebou vymeníme množstvo nových nápadov na spoluprácu, potenciálnych klientov, ale aj negatívne skúsenosti, ktorým sa môžu ostatní členovia vyhnúť.

Nápady, inovácie

Keď niektorý z členov podnikateľského klubu zavedie vo svojej firme zaujímavú inováciu, ako napríklad chillout zónu, benefity pre zamestnancov, homeoffice či nejaký systém odmien, pochváli sa s tým vo svojom klube. Môžete tak vytvoriť príjemné pracovné prostredie aj vy pre svojich zamestnancov. Inšpirujete sa nápadmi, ktoré už vyskúšali vaši kolegovia z klubu BforB.

Právne poradenstvo

V mnohých našich kluboch majú zastúpenie aj právne alebo účtovnícke firmy, ktoré vedia dať ostatným členom klubov informáciu o novinkách z legislatívy doslova z prvej ruky. Nie je ničím špeciálnym, že členovia konkrétneho klubu sa stanú klientmi takejto spoločnosti. Vedia tak, že ich podnikanie je v bezpečných a skúsených rukách.

Vzájomná klientela „Dohadzovanie“ zákazníkov patrí medzi jednu z hlavných činností členov v kluboch BforB. Po vstupe do klubu BforB môžete dostať desiatky odporúčaní na nových klientov od starších členov. Podobná ochota sa však očakáva aj od vás. Ak môžete, pomôžte ostatných členov vášho klubu nasmerovať k novým klientom.

Privítame mladú krv

Nový člen klubu doň vždy prinesie nový vietor a energiu. Aj vo vás drieme veľké množstvo inšpiratívnych nápadov, ktoré môžete odovzdať ostatným členom. Presne o tom je BforB – o vzájomnej pomoci podnikateľov v dnešnom svete silnej konkurencie. Pridajte sa k nám!
https://bforb.sk/kontakt