Business for Breakfast©
Späť na Blog

Ste podnikavý tip? Založte svoj vlastný podnikateľský klub!

Neobsedíte minútu bez toho, aby ste nevyvíjali nejakú produktívnu aktivitu? Hodiny preležané na gauči sú pre vás stratou času a spíte len toľko, koľko je nevyhnutné? Niekto by vás nazval workoholikom, niekto aktívnym človekom. My vo vás vidíme potenciál rozvoja podnikateľských klubov na Slovensku!


Ako začať?

Ak ste sa rozhodli pre nový „koníček“ a chcete spájať podnikateľov vo vašom meste, nemusíte všetko vymýšľať a robiť na vlastnú päsť. Na Slovensku už existuje koncept BforB, v ktorom nájdete všetko potrebné know-how, bezpečné zázemie pre rozvoj vášho klubu, ale aj kontakty potrebné na otvorenie nového klubu.

Franchisant alebo Manažér klubu?

Podnikateľský klub BforB vo vašom meste môžete založiť ako Manažér klubu, kde zároveň prezentujete svoje podnikanie a tiež sa staráte o klub a jeho členov. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam bude založenie podnikateľského klubu BforB pre vás oveľa jednoduchšie. My vám so všetkým pomôžeme, naučíme vás ako rozbehnúť i riadiť váš podnikateľský klub. Neskôr, keď zistíme spoločne ako nám spolupráca funguje a budeme vzájomne radi spolupracovať, môžete si zakúpiť licenciu na prevádzkovanie viacerých klubov vo vašej lokalite. Že ešte nemáte s franchisingom skúsenosti? Nevadí! Vysvetlíme vám celý princíp fungovania tohto konceptu!

Koho osloviť?

Ako nájsť prvých členov pre váš nový podnikateľských klub? Môžu to byť vaši súčasní obchodní partneri, známi, priatelia, bývalí kolegovia, no pomôcť vám vieme aj my prostredníctvom našej siete kontaktov. V mnohých mestách máme záujemcov o členstvo v klube, radi vás s nimi spojíme a poskytneme vám tak priestor pre novú spoluprácu.

Je už vo vašom meste klub? To nie je prekážka

Kvôli exkluzivite odvetví je dôležité, aby vo väčších mestách vznikal väčší počet podnikateľských klubov. Ako iste viete, v jednom klube môže byť vždy len jeden člen z rovnakého odvetvia, aby nevznikala vzájomná konkurencia. Čo ak je zrovna vo vašom meste jeden klub, v ktorom už je výrobca nábytku aj právnická firma, a vy, ani váš kolega sa doň teda nemôžete pridať? Založte si vlastný klub!

Radi vás všetkým prevedieme! Po celý čas fungovania vášho klubu budete mať za chrbtom pevný oporný bod – skúsený tím BforB, o ktorý sa môžete vždy oprieť. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes, tešíme sa na novú spoluprácu s vami! https://bforb.sk/kontakt