Business for Breakfast©
Späť na Blog

Vo vašom meste nie je podnikateľský klub? Takéto máte možnosti.

Zaujal vás koncept BforB a chceli by ste sa pridať do podnikateľského klubu? Ak ste z mesta alebo obce, kde žiadny podnikateľský klub nie je otvorený, máte niekoľko možností, ako vstúpiť do našej siete kontaktov a stať sa riadnym členom rodiny BforB so všetkými benefitmi, ktoré členstvo v BforB so sebou nesie. Aké sú naše odporúčania?


Môžete dochádzať

V našich podnikateľských kluboch nájdete členov, ktorí pravidelne dochádzajú dvakrát do mesiaca aj 100 kilometrov len preto, aby sa mohli stretnúť s ostatnými podnikateľmi zo svojho klubu, vymeniť si odporúčania, novinky zo sveta biznisu a rozvíjať tak svoje vlastné spoločnosti. Ak vám osud vašej firmy nie je ľahostajný, dochádzanie by vám nemalo robiť problém.

Môžete počkať

V slovenských mestách sa otvára stále viac podnikateľských klubov a je len otázkou času, kedy pribudne klub vo vašom okolí. Ak sledujete pravidelne naše novinky, určite ste si nemohli nevšimnúť, že aj v týchto dňoch otvárame nové kluby. Počet klubov sa bude stále rozrastať, môžete počkať a vybrať si z väčšieho počtu klubov napríklad o niekoľko mesiacov.

Čo tak iniciovať otvorenie vlastného klubu?

Ak patríte medzi podnikavých ľudí, ktorí radi preberajú iniciatívu, môžete založiť klub vo vašom meste! Stačí, ak nás budete kontaktovať a my vám radi vysvetlíme celý princíp fungovania a vedenia podnikateľského klubu BforB. https://bforb.sk/kontakt

Radi vám so všetkým poradíme

Keďže kluby BforB fungujú na princípe franchisingu, po celý čas existencie vášho klubu vám budeme neustále k dispozícii a radi vám poskytneme všetky novinky a know-how, ktoré budeme mať sami v rukáve. Stanete sa členom celej siete klubov BforB na Slovensku, z čoho vyplýva aj veľa ďalších výhod a možností networkingu.

Neváhajte nás kontaktovať

Pre rýchly kontakt ohľadom otvárania nového klubu pokojne použite formulár na našom webe, napíšte nám e-mail, zavolajte nám, alebo nás kontaktujte pomocou správy na Facebooku. Už teraz sa tešíme na spoluprácu!