Business for Breakfast©

Kto sme ?


V oblasti business networkingu sme najväčšou spoločnosťou na Slovensku.

Prostredníctvom rokmi osvedčeného marketingového systému prepájame podnikateľov rôznych odvetví, podporujeme a rozvíjame vaše podnikanie.

Naša vízia


„Predstavte si, že by v každom väčšom meste na Slovensku podnikatelia spolupracovali, podporovali sa a ich biznis by rástol na hodnotách slušnosti, dôvery a spoľahlivosti.“

Chcem prísť na raňajky!

História BforB na Slovensku


Na Jar v roku 2013 som hľadal nové možnosti podnikania a zaujal ma networking ako forma získavania nových biznis príležitostí. Naviac tu išlo o franšízingový koncept. V tom čase ešte málo poznaný spôsob podnikania. BforB už pár mesiacov existovalo na Slovensku ako lokálna franšíza pre nitriansky kraj. Rýchlo sme sa s mojím spoločníkom dohodli, že kúpime Master franšízovú licenciu pre Slovensko. Na jeseň 2013 sme otvárali prvý klub v Bratislave. Koncept Business for Breakfast® založili v roku 2001 manželia John a Mel Fisherovci. V roku 2009 bol privezený do Českej republiky a od roku 2013 pôsobí úspešne aj na Slovensku.

Klubmi Business for Breakfast® na Slovensku prešlo počas troch rokov pôsobenia vyše 200 členov - podnikateľov, majiteľov firiem a manažérov. V posledných 2-3 rokoch máme až 75 % obnovovaných členstiev, čo znamená že väčšina našich členov zostáva v klube. A to nás veľmi teší. Celkovo sa klubových mítingov zúčastnilo viac ako 3 000 hostí. Suma uskutočnených zaevidovaných obchodov prekročila hodnotu 8 500 000,- EUR (Pozn.: údaje k 31.12.2018).

... a ideme ďalej, v súlade s našou víziou chceme pozvať k spolupráci podnikateľov vo všetkých väčších mestách na Slovensku.

Ing. Juraj Bais, výkonný riaditeľ Business for Breakfast Slovakia®

Často kladené otázky