Business for Breakfast©
Marian Paták

"BFORB mi pomáha získavať nové obchodné kontakty formou odporúčaní spokojných klientov"

- Marian Paták
Directreal
Igor Axamít

"Pred prvými raňajkami som nevedel, čo mám očakávať od takéhoto stretnutia. Avšak, ihneď sa mi koncept zapáčil vďaka pohodovej atmosfére a podobne zmýšľajúcim ľuďom. Networking je pre mňa v prvom rade možnosť zvýšiť povedomie o značke. V BforB stretnem nových ľudí, ktorých v prípade potreby môžem odporučiť ďalej niekomu, kto ich potrebuje. Rozširujem si tým sieť kontaktov s možnosťou prepájania ľudí medzi sebou. A v druhom rade, asi 50% mojich klientov som získal prostredníctvom referencií z BforB. Myslím si, že networking by mal byť súčasťou marketingu akejkoľvek firmy. Ako hovoria členovia na stretnutiach TAB Boardov: „Všetko je to len o vzťahoch.“"

- Igor Axamít
TAB SK
Marko Mríz

"Je to dokonalá príležitosť získať nové možnosti, príležitosti, či už v obchodnom alebo súkromnom živote. Nie je to iba o biznise. Spoločne vytvárame akúsi veľkú rodinu, kde každý člen prináša určitú hodnotu. BforB odporúčam každému, kto už skúsenosti v biznise má alebo začína."

- Marko Mríz
webex.digital s.r.o.
Miriam Zsilleová

"Členstvo v BforB predčilo moje očakávania. Zoznámila som sa s mnohými skúsenými a úspešnými podnikateľmi a podnikateľkami, ktorí inšpirujú a motivujú nielen vytrvať, ale aj si podnikanie užívať. Mnohí z nich sú dnes našimi klientmi i partnermi v projektoch. A vznikli aj nové, veľmi príjemné priateľstvá. Ďakujem za príležitosť."

- Miriam Zsilleová
webinak
Peter Dohňanský

"Som pravidelným členom klubu BforB už dva a pol roka. Do klubu som vstúpil zo zvedavosti, v rámci osobnostného rozvoja. Spočiatku som nečakal, že sa mi vstup do klubu vôbec vráti, ale vrátil sa mi niekoľkonásobne. Klub ma obohatil o veľa zaujímavých informácií, kontaktov, kamarátov a aj nových klientov. Odporúčam každému, kto sa chce posunúť v rámci osobnostného rozvoja, všeobecného rozhľadu a networkingu. "

- Peter Dohňanský
Tower Finance
Emília Federičová

"Podnikateľské prostredie si predstavujem ako dobre fungujúci, živý mechanizmus, v ktorom každá súčiastka podporuje v pohybe všetky ostatné. Práve takýmto živým mechanizmom je aj podnikateľský klub BforB. Som veľmi rada, že som sa mohla stať jeho súčasťou. "

- Emília Federičová
Directreal Team